• Fortnite
Fortnite Vpapel 5 TL
5.0 ₺
Fortnite Vpapel 10 TL
9.25 ₺
Fortnite Vpapel 15 TL
14.75 ₺
Fortnite Vpapel 25 TL
24.25 ₺
Fortnite Vpapel 100 TL
97.0 ₺
Fortnite Vpapel 250 TL
242.25 ₺
Fortnite Vpapel 500 TL
484.75 ₺

ortnite, Epic Games tarafından tasarlanan çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur. Fortnite’ın hem Save The World hikaye modu, hem de Battle Royal PvP modu olmak üzere iki modu bulunmaktadır. Oyun,

üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan ücretsiz bir nişancı battle-royale oyunudur. Oyunda 4 kişiye kadar eşli oynanabilen çeşitli modlar bulunur.
 

Battle Royale

Bu mod Fortnite’ın en popüler modudur. Uçan bir otobüsten Fortnite Adası’na inişiniz gerçekleşir. İster tek başınıza ister 4 kişiye kadar takımınızla battle-royale modunu oynayabilirsiniz. Amacınız adada tek başınıza kalana kadar uğraşmaktır.

Fortnite Battle Royale modunda her sezon yeni silahlar, ögeler, araçlar, harita değişiklikleri, özel etkinlikler ve içerikler oyuna eklenir.

Creative (Yaratıcı Mod)

Yaratıcı modda, arkadaşlarınızla çevrim içi bir şekilde hayalinizdeki oyunu veya adayı yaratabilirsiniz. Becerilerinizin ve hayal gücünüzle yaratıcılığınızı konuşturun veya oyuncular tarafından yapılmış binlerce oyunu deneyin!

Save The World

Fortnite Save the World’de devasa yok edilebilir bir haritada arkadaşlarınızla üsler, silahlar ve ögeler üreterek ”Suratsızlar” olarak bilinen canavarlara karşı mücadele ediyorsunuz.

Savaşmanın Tadını Çıkarın!


Canlı Destek