Fortnite

Fortnite
Fortnite Vpapel 5 TL
5 ₺
Fortnite Vpapel 10 TL
10 ₺
Fortnite Vpapel 15 TL
15 ₺
Fortnite Vpapel 25 TL
25 ₺
Fortnite Vpapel 100 TL
99 ₺
Fortnite Vpapel 250 TL
248 ₺
Fortnite Vpapel 500 TL
496 ₺

ortnite, Epic Games tarafından tasarlanan çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur. Fortnite’ın hem Save The World hikaye modu, hem de Battle Royal PvP modu olmak üzere iki modu bulunmaktadır. Oyun,

üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan ücretsiz bir nişancı battle-royale oyunudur. Oyunda 4 kişiye kadar eşli oynanabilen çeşitli modlar bulunur.
 

Battle Royale

Bu mod Fortnite’ın en popüler modudur. Uçan bir otobüsten Fortnite Adası’na inişiniz gerçekleşir. İster tek başınıza ister 4 kişiye kadar takımınızla battle-royale modunu oynayabilirsiniz. Amacınız adada tek başınıza kalana kadar uğraşmaktır.

Fortnite Battle Royale modunda her sezon yeni silahlar, ögeler, araçlar, harita değişiklikleri, özel etkinlikler ve içerikler oyuna eklenir.

Creative (Yaratıcı Mod)

Yaratıcı modda, arkadaşlarınızla çevrim içi bir şekilde hayalinizdeki oyunu veya adayı yaratabilirsiniz. Becerilerinizin ve hayal gücünüzle yaratıcılığınızı konuşturun veya oyuncular tarafından yapılmış binlerce oyunu deneyin!

Save The World

Fortnite Save the World’de devasa yok edilebilir bir haritada arkadaşlarınızla üsler, silahlar ve ögeler üreterek ”Suratsızlar” olarak bilinen canavarlara karşı mücadele ediyorsunuz.

Savaşmanın Tadını Çıkarın!

1. Adım

Fortnite oyun içerisine hesap bilgilerinizle giriş yapınız. 
 

2.Adım

Oyunun ana ekranında yer alan "V-Papel" butonuna tıklayınız.
 

3. Adım

Size uygun olan V-Papel paketlerinden birini seçiniz.  
 

4. Adım

Seçtiğiniz paketin "Satın Al" butonuna basılı tutunuz. 
 

5. Adım

 Açılan "Ödeme" sayfasında "Razer Gold Wallet" seçeneğini işaretleyiniz ve sipariş veriniz.


 

 

Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi