PubG Mobile

PubG Mobile


60 PUBG Mobile UC
29 ₺
300+25 PUBG Mobile UC
145 ₺
600+60 PUBG Mobile UC
290 ₺
1500+300 PUBG Mobile UC
725 ₺
3000+850 PUBG Mobile UC
1449 ₺
6000+2100 PUBG Mobile UC
2899 ₺

PUBG Mobile

Dünyada 1 milyardan çok oynanan Pubg mobile oyunu, oyun kitlesine orijinal battle royale deneyimini bütün olarak veren aynı zamanda bu alanda en iyisi ve ilki olmayı başarmış olan bir oyun olarak bilinmektedir. PUBG oyunu çok oyuncuyla oynanabilen bir video oyunu olarak tanımlanmaktadır. Aynı zamanda bu oyun FPS oyunları arasında bulunmaktadır. 

İlk çıktığı 2018 yıllarında sadece bilgisayar ortamında oynanan Pubg, son zamanlarda telefon ve tabletlerle de oynanabilme imkanını oyun severlerine sunmaktadır. Dünya genelinde popüler oyunlar arasında yer alarak her geçen gün geliştirilen Pubg Mobile, oyuncularına daha iyi bir oyun kalitesi sunmaya hızla devam etmektedir. Mobil aygıtlarda uyumlu olarak varlığını sürdüren PUBG Mobile, en iyi strateji oyunu konumunda yerini almıştır. Oyunun başlangıcı bir adaya uçakla bırakılmakla başlamaktadır. Bu adada 100 oyuncu yer almaktadır. Dolayısıyla rakipleri öldürerek hayatta kalınması gerekilmektedir. Oyunda rakipleri öldürerek zirveye ulaşma imkanı verilmektedir.

Pubg Mobile Hangi Tarihte Çıkmıştır?

PUBG Mobile 9 Şubat 2018 tarihinde oyun severleriyle buluşmuştur. Battle royale çeşidinin öncülerinden olan Pubg Mobile, oyun severlerinin araştırdığı sorular arasında pubg mobile ne zaman çıktı olduğu gözlemlenmektedir. 2018 yılından bu zamana kadar oyuncular kapsamında merak konusu sorular arasında yer almaktadır.

PUBG Mobile Nedir?

Pubg mobil nedir sorusu kapsamında incelendiğinde bu oyun; battle royale çeşidinde bulunan oyunlara ilgi duyan bireylerin daha fazla bilgi almak için aratmış olduğu sorular başında gelmektedir. Pubg Mobile; “battle royale” çeşidinde yer alan bir mobil oyun olarak tanımı yapılmaktadır. Android ve IOS aygıtlardan ve emülatör sayesinde bilgisayar ortamında oynanabilen oyun türüdür. PUBG Mobile; dünyanın her yerinde bilinen PUBG’nin mobil versiyonu olarak tanımlanmaktadır.

Pubg Mobile oyun severleri kod kullanarak oyunu daha avantajlı bir biçimde oynayabilme imkanına sahiptirler. PİNDEPAGO sitesinde oyun severler seviyelerini yükseltmek ve ilerletmek istediklerinde çeşitli imkanlar bulunmaktadır. Bu faktörlerden yararlanarak oyunun sunmuş olduğu içerikleri en iyi şekilde edinerek daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşamak oldukça mümkündür. Bu alternatifler ise şu şekildedir:

 1. Unknown Cash
 2. Pubg Mobile UC
 3. Hesap Satışı
 4. Rank Boost

Pubg Mobile Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile oyununu IOS telefonlara şu şekilde indirilmektedir:

 1. App Store’u açmak
 2. Arama bölümüne “PUBG Mobile” yazmak
 3. Oyunun üstüne tıklamak
 4. “İndir” butonuna basmak

PUBG Mobile oyununu Android telefonlara şu şekilde indirilmektedir:

 1. Google Play Store’u açmak
 2. Arama bölümüne “PUBG Mobile” yazmak
 3. Oyunun üstüne tıklamak
 4. “İndir” butonuna basmak

PUBG Mobil oyununu bilgisayarlara şu şekilde indirilmektedir:

 1. gameloop.com adresinden “İndir” butonuna basarak indirilen dosyasına tıklamak. Böylece kurulumun başlatılması sağlatılmaktadır.
 2. “Başlat” diyerek emülatör kurulumu tamamlanmaktadır.
 3. Emülatörü açarak ve sağ üstteki arama bölümüne “PUBG Mobile” yazmak.
 4. Açılan ekranda “İndir” butonuna basarak oyun indirme işlemi tamamlanmış olmaktadır.

PUBG Mobil Nasıl İyi Bir Şekilde Oynanmaktadır?

Pubg mobile nasıl iyi oynanır sorusu genel olarak oyun severlerin sıkça araştırdığı sorular arasında  yer almaktadır. Bu kapsamda oyun severlerin tecrübe kazanma sürecine kadar bilmesi gerekilen birtakım faktörler bulunmaktadır. Bu faktörler ise şunlardır:

 • Stil belirlemek.
 • Silah seçimlerini belirlenen stile uygun olarak yapmak.
 • Kontrolleri ayarlar kısmından kişinin kendisine en uygun şekilde kişiselleştirmesini yapmak.
 • Haritayı her daim kontrol etmek.
 • Uçaktan atladıktan sonra paraşütü zemine yakın şekilde açılımını yapmak. Böylelikle oyunda diğer oyunculardan önce oyun alanına inerek silah ve ekipman toplamak .
 • KDA oranını iyi ve kontrol altında tutmak.
 • Rank kasmaya hemen başlamak.

Pubg Mobile Hesap Nasıl Satın Alınır?

Pubg mobile hesap nasıl alınır sorusu her oyun severin araştırmış olduğu sorular arasında yer aldığı gözlemlenmiştir. Bu kapsamında incelendiğinde, bu oyuna başlangıç seviyesinden girmek istemeyen dolayısıyla ileri seviyelere hemen gelmek isteyen oyun severler bu noktada hesap satın alma işlemini gerçekleştirebilmektedir. PİNDEPAGO firması müşterilerine sitesinde sunmuş olduğu çeşitli hesap alternatiflerini sipariş verilmesi durumunda en kısa süreçte hesaplara aktarım sağlamaktadır. Son derece güvenilir bir alışveriş imkanı sağlarken alışverişleri tamamlama sürecinde 3D Secure ve SSL ile güvence altına yapılmasını sağlamaktadır. Sipariş verilmek istenildiğinde ise tercih edilebilecek ödeme yöntemleri şunlardır:

 1. Mobile Ödeme
 2. Kredi Kartı Taksitli Ödeme
 3. Banka Transferi

** ID Yükleme Listelerimiz Yalnızca TR ID hesapları için geçerlidir

1-) midasbuy.com/midasbuy/tr/redeem/pubgm sayfasını açınız. Açılan sayfadan EPIN seçeneğine tıklayınız.

2-) Midasbuy üyeliğiniz üzerinden giriş yapınız.

3-) Eğer üyeliğiniz yok ise Midasbuy hesabı oluşturup kayıt olmanız gerekmektedir.

4-) Giriş yaptıktan sonra Ülke seçeneğinden Türkiye'yi seçiniz.


5-) Oyunu seçiniz.


6-) Açılan sayfada EPIN kısmına tıklayınız.


7-) Oyuncu numaranızı girerek "Tamam" butonuna tıklayın. Oyuncu numaranızı doğruladıktan sonra sitemizden aldığınız UC EPIN numaranızı giriniz.


Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi