Steam Cüzdan Kodu
10 TL Steam Cüzdan Kodu 10.42 TL
20 TL Steam Cüzdan Kodu 20.83 TL
50 TL Steam Cüzdan Kodu 52.08 TL
100 TL Steam Cüzdan Kodu 104.17 TL
200 TL Steam Cüzdan Kodu 208.33 TL
250 TL Steam Cüzdan Kodu 276.04 TL
300 TL Steam Cüzdan Kodu 335.42 TL

Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platformdur. Oyunların geniş çapta dağıtımı ve onlarla ilgili çoklu ortamların tamamen internet üzerinden yayılımı için kullanılmaktadır. Pek çok oyun, eklenti paketi, yazılım, video ve oyunlar ile ilgili programların satışı Steam üzerinden yapılmakta ve bu sayede bilgisayara doğrudan çevrimiçi olarak indirilebilmektedir. Ayrıca Steam, kullanım açısından performans sağlayan sistem tepsisi/sistem çekmecesi (system tray) ve görev çubuğundaki pozisyonu ile benzerlerinden ayrılır.

Mayıs 2016'dan itibaren 125 milyon aktif kullanıcıya sahiptir ve Ocak 2019'dan itibaren 30 binden fazla oyun barındırmaktadır. 2017 yılında günlük ortalama 33 milyon, aylık ise 67 milyon aktif oyuncu sayısı görmüştür.

Steam cüzdan kodlarını, her türlü steam oyunlarını satın almak ve oyunlar içerisinde alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.
 

Steam Cüzdan Kodu Satın Al, PindepaGO.com sitesinden nasıl satın alınır?

Sitemize giriş yaptıktan sonra oyunlar kategorisinde ''​Steam Cüzdan Kodu'' sekmesine tıklayıp detayına ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz  Steam Cüzdan Kodu paketini sitemize üye olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Satın Al nasıl yapılır ?

1. Adım: https://pindepago.com/Steam/ sayfasına giriş yapınız.
2. Adım: Almak istediğiniz Steam Cüzdan Kodu miktarını belirleyip Satın Al yapınız.
3. Adım: Sepete eklenen ürününüze sepet iconuna tıklayıp ulaşınız ve ödeme yapmak istediğiniz ödeme methodunu seçerek alışverişinizi güvenle tamamlayınız. Tamamlanan Siparişinize Siparişlerim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Nereden alınır ?
Steam Cüzdan Kodu satın almak, en ucuz Steam  fiyatları için PindepaGO. Güvenli Steam Cüzdan  Steam Cüzdan Kodu  almak için PindepaGO.com'u ziyaret edebilirsiniz.