• Apex Legends Coin
Apex Legends 1000 Coins
260.50 ₺
Apex Legends 2150 Coins
521.0 ₺
Apex Legends 4350 Coins
1031.25 ₺
Apex Legends 6700 Coins
1536.50 ₺
Apex Legends 11500 Coins
2603.25 ₺

Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts. tarafından yayınlanan, ücretsiz bir Battle Royale oyunudur. 

Oyun Titanfall ile aynı evrende geçmektedir. Apex Legends’ta zafere ulaşmak istiyorsanız, gözünüz açık olmalı, zekanızı konuşturmalı ve arkadaşlarınızla birlik olmalısınız.

Zafere ulaşmanın bir diğer tatlı yolu ise, kendi oynanış tarzınızdan ödün vermemek. Ofansif ve defansif oynanış tarzının ortasını bulun, sabit bir oynanış türüne dayalı kalmayın. Bu sizi kolay yem haline getirebilir.

Apex Arenası’nda bütün oyuncular eşittir. Efsaneler adını verdiğimiz karakterler, güç, hız ve ateş gücü bakımından eşit şekilde ayrılmıştır. Efsaneleri birbirinden ayıran ise hepsinin birbirinden farklı özellikleri olmasıdır. İşte bu yüzden oynanış tarzınıza göre efsane seçmeniz bu açıdan önemlidir.

Benim canım tatlı, zor öleyim ve arkadaşlarımı da koruyayım derseniz, Gibraltar karakterini seçin. Arkadaşlarımla birlikte düşmanı beklenmedik anda indirelim, gideceğimiz yere hızlı gidelim diyorsanız, Pathfinder tam size göre. Takım arkadaşlarımın canından ben sorumlu olmayı yeğlerim diyorsanız, Lifeline sizi bekliyor.

Apex Legends ücretsiz olarak oynanabilir ve mikro dönüşümlerle desteklenir.

Bu oyuncuya seçtikleri karakteri kişiselleştirme fırsatı verir. Apex Paketleri açılarak yeni kozmetik ürünler kazanılabilir. 

Göz alıcı silahlarla rakiplerine korku salmaya ne dersin ?


Canlı Destek