Metin2

Metin2
Metin2 30 Ejder Parası
9 ₺
Metin2 60 Ejder Parası
18 ₺
Metin2 180 Ejder Parası
45 ₺
Metin2 450 Ejder Parası
90 ₺
Metin2 1275 Ejder Parası
225 ₺
Metin2 3000 Ejder Parası
449 ₺
Metin2 EMERALD 30 Gün
60 ₺
Metin2 EMERALD 90 Gün
181 ₺
Metin2 EMERALD 180 Gün
302 ₺

Metin2 Oyunu

Metin2 oynamak isteyen oyun severler oyunun detayları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedirler. Bu oyun ilk olarak Ymir Entertainment firması aracılığıyla 2005 yılında oyun severlere sunulmuştur. 2011 yılına kadar firma aracılığıyla geliştirilmeye devam eden bu oyun 2011 yılında Webzen firması satın almıştır. MMORPG olarak yani online çok oyunculu rol yapma oyunları arasında bulunan oyun çok oyunculu oyunlar arasında ilkler arasında bulunmaktadır. Metin2 oyunu Günümüzde 17 dilde oyun severlerle buluşmaktadır. Metin2 oyunu oynanacak süreçte hesap oluşturulması gerekilmektedir. Başlangıç seviyesinden başlamak istemeyen oyun severler ise hesap satın alma işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Metin2 Oyunun Çıkış Tarihi Ne Zamandır?

Metin2 oyunun çıkış tarihi resmi verilere göre 2004 yılı olarak gözlemlenmektedir. MMORPG çeşidinin en çok sevilen oyunu olmasından dolayı oyun severler tarafından Metin2 kaç yılında çıktı sorusunu da beraberinde getirmektedir. Türkiye’de Metin 2 ne zaman çıktı sorunun cevabı ise 2006 yılı olarak verilerde kanıtlanmıştır. Bu oyun çıkışından bu zamana kadar 17 farklı dilde oynanabilme imkanını sürdürmektedir.

Metin 2 Nasıl Oynanmaktadır?

Metin2 oyunu hakkında en sık araştırılan sorular başında metin2 nasıl oynanır sorusu olduğu tespit edilmiştir. Bu kapsamda Metin2 MMORPG çeşidi bir oyun olup karakter sınıfı seçerek, karakterleri geliştirerek oynanabilen bir oyundur. Savaşçı, Ninja, Şaman, Sura ve Lycan sınıflarından birini seçerek oyuna başlanmaktadır. Level sistemi üzerine kurulu oyunda canavarları keserek ve görevler yaparak xp ve yang kazanarak level atlanmaktadır.

Metin 2 EP Nasıl Satın Alınmaktadır?

  • https://pindepago.com/Metin2/ giriş yapılmaktadır.
  • Almak istenilen Metin2 Ejder Parası miktarını belirleyerek Satın al yazılmaktadır.
  • Sepete eklenen ürüne sepet ikonuna tıklayıp ulaşarak ödeme yapmak istenilen ödeme türünü seçerek alışveriş tamamlanmaktadır. Tamamlanan siparişlere ise siparişlerim sekmesinden ulaşılabilmektedir.

Not : Steam Üzerinde Geçerli Değildir!

Metin2 Karakterleri Nelerdir?

Bir oyunu oynarken karakterleri yakından tanımak her oyun sever için oyundaki savaşları daha kolay kazanma ve görevleri yerine getirme sürecinde avantaj sağlamaktadır. Metin2 item gibi alternatifler oyundaki seçilecek karakterlerin daha güçlü olmasını sağlamasından dolayı item alma stratejisi uygulayarak da karakterlerin güçlendirilmesi sağlanmaktadır. Oyunda bulunan bazı karakterler ve özellikler bulunmaktadır.

  • Ninjalar

Oldukça profesyonel olan bu karakterler suikast düzenleyerek düşmanlarına karşı başarı elde etmektedirler. Pusu kurma kapsamında başarılı karakterler olmaları da diğer avantajlı özellikleridir.

  • Savaşçılar

Ağır zırhları bulunan bu karakterler güçlü bir fiziksel yapıya sahiptirler. İki elini de kullanabilmesi bakımından iki çeşit silah kullanabilme stratejisi uygulanabilmektedir.

  • Sura

Tohumlarını büyütmeye başladıkları zaman sihirli güçler kazanan savaşçılar olarak tanımlanmaktadırlar. Yakın dövüş yapmak isteyen savaşçılara uzaktan büyü yaparak saldırabilme niteliğine sahiptirler.

  • Lycan

Bir virüsten dolayı insanken görünümleri değişmiş olan Lycan’lar, görünümleri değiştikten sonra iri yarı kurt yaratıklar olarak devam etmektedirler. Tükenmeyen güçleri bulunmaktadır.

  • Şaman

Oldukça zeki karakterlerden olan şamanlar büyü ve sihir kullanarak düşmanlarına saldırı düzenlemektedirler.

Metin2 kaç GB’tır?

Metin2 oyunun minimum depolama alanı için 6 GB gerekilmektedir. Metin 2 kaç GB sorusunu soran oyun severler için böylelikle cevap bulmuş olmaktadır. Neredeyse her bilgisayar için uyumlu olarak var olan Metin2 oyununu PindepaGO sitesinden indirimi sağlanmaktadır.

Metin2 Hesap Silme Nasıl Yapılmaktadır?

Metin2 hesap silme işlemi, Eylül 2019 tarihinden bu yana yapılması engellenmiştir. Belirsiz bir süre için devre dışı bırakılan Metin2 hesap silme işlemi ile ilgili yakın bir süreçte güncelleme yapılmamıştır.

1.Adım: Metin2 Launcher'dan giriş yapınız.

2.Adım: ''EP AL'' Butonuna tıklayınız.

3.Adım: "GAMEFORGE COUPON" ödeme yöntemine tıklayınız.

4.Adım: Satın almış olduğunuz kodu girerek "Kuponu kontrol edin" butonuna tıklayarak işlemi tamamlayınız.

Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi