League Of Legends

League Of Legends
League Of Legends 200 RP
22 ₺
League Of Legends 210 RP
32 ₺
League Of Legends 850 RP
125 ₺
League Of Legends 1675 RP
241 ₺
League Of Legends 3125 RP
434 ₺
League Of Legends 5000 RP
675 ₺
League Of Legends 10275 RP
1349 ₺

League Of Legends

League of Legends efsaneler ligi anlamına gelen 3 boyutlu bir oyun olarak her yaş grubunun oynayabileceği bir savaş oyunudur. Ekim 2009 yılında Riot Games aracılığıyla geliştirilen bu oyunun yayın şirketi de Riot Games’dir. Bu video oyunu piyasaya ilk çıkış yaptığı süreçte büyük bir ilgi odağı olmuştu. Bu durumun en büyük nedeni ise teknolojinin hızla ilerlemesi ile birlikte büyük bir ivme kazanan savaş oyunları piyasasındaki durgunluk da etkileyici bir görsel özelliklere sahip tasarımı ile oyun severlerinin dikkatini çekmesiydi.

League Of Legends Ne Zaman Çıktı?

League of Legends, ilk olarak 27 Ekim 2009 tarihinde oyun severleriyle buluşmuştur. League of legends ne zaman çıktı  league of legends çıkış tarihi vb. sorular ise oyun severlerin merak ettiği ve araştırdığı sorular arasında yer almaktadır. Bu oyun ilk olarak 2009 yılında Riot Games tarafından geliştirilerek oyun severlere sunulmuştur.

League Of Legends Hangi Ülkenin Oyunudur?

League of Legends’in geliştirici firması Riot Games, Los Angeles Kaliforniyalıdır. Riot Games’in tek başına çıkarmış olduğu aynı zamanda yayıncılığını da üstlendiği League of Legends 2009 yılının ekim ayında ilk çıkışını gerçekleştirmiştir. 2011 tarihinde Çinli oyun firması Tencent Inc. aracılığıyla yarı hissesi alınan Riot Games, 2015 yılında tamamen Tencent tarafından satın alınmıştır.

League Of Legends Oyunu Nedir?

League of Legends nedir sorusunu genellikle savaş oyunlarına ilgi duyan oyun severlerin araştırdığı sorular arasında yer aldığı gözlemlenmiştir. Bu oyun; MOBA çeşitlerinden en popüler olan oyunlardan bir tanesidir. Riot Games aracılığıyla 2009 yılında oyun severlerle buluşturulan bu oyun LoL 5v5 olarak oynanan, 150’den fazla şampiyonu bünyesinde barındıran bir oyundur. Koridorlar üzerinde oynanan oyunda rakibin kulelerini geçerek kazanmaya odaklı oynanmaktadır.

League Of Legends Nasıl İndirilmektedir?

League of legends, resmi sitesi üzerinden indirilebilen bir oyundur. League of Legends resmi sitesinde bulunan “Ücretsiz Oyna” butonu ile indirme sayfasına yönlendirilmektedir. Üyeliği bulunan oyun severler için  “Zaten üyeliğiniz var mı?” yazısı yanında bulunan linkten indirebilmektedir. Üyeliği bulunmayan kullanıcılar ise, üyelik oluşturduktan sonra indirmeyi başlatabilmektedir. Böylelikle oyun severlerin aklına takılan League of legends nasıl indirilir, sorusu açıklığa kavuşmuş olmaktadır.

League Of Legends Nasıl Oynanmaktadır?

League of Legends nasıl oynanır sorusu kapsamında açıklanmak istendiğinde bu oyun, 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan meydana gelen bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesi olarak kazanma odaklı bir oyundur. Bu süreci gerçekleştirirken türlü stratejiler kullanılmaktadır. Bu kapsamda oyun severlerin stratejilerini belirleyebileceği 6 çeşit değişken bulunmaktadır. 

  • Şampiyonlar,
  • Eşyalar,
  • Kabiliyetler,
  • Rünler ve Sihirdar Büyüleri,

League Of Legends İfadeler Nasıl Kullanılmaktadır?

League of Legends ifadeleri T tuşuna basılı tutarak mouse ile seçme işlemi yaparak kullanım sağlanmaktadır. Oyun severlerin seçebileceği beş ifade, oyuna girmeden client ekranında bulunan İfadeler bölümünden değiştirilebilme imkanı sunulmaktadır. Oyun başladığı süreçte, ifade çarkını açmak için ilk olarak otomatik tanımlanan tuş T olarak belirlenmiştir. Fakat bu tuşun değiştirilebilme imkanı da sağlanmaktadır. Dolayısıyla oyun severlerin akıllarına takılan League of Legends ifadeler nasıl kullanılır sorusu açıklığa kavuşmuş olmaktadır.

League Of Legends Ürünleri Nelerdir?

Efsane ürünler ligi kapsamında Lol oyunu olarak da kabul edilen League Of Legends oyununda şampiyon ve minyon olmak üzere iki çeşit bulunmaktadır. Her şampiyon birer karakterdir ve bu karakterler sırasıyla dövüşçü, büyücü, alan kontrolcüsü, nişancı, avcı, tank ya da uzman sınıflarından en az birer tanesinin üyesidir. Her şampiyon bir pasif, bir ulti ve üç ana yeteneğe sahiptirler. Minyonlar ise oyunun en basit birimleri olarak tanımlanmaktadır. Minyonların oyunda olmalarının nedeni ise rakiplere saldırı düzenlemesidir. Bu kapsamda minyonlar rakipleri tarafından öldürülebilirse altın ve deneyim kazandırmaktadırlar. Altın ve deneyim LoL oyunun en temel ürünlerinden ikisi olarak bilinmektedir.

League Of Legends RP Kod Kullanımı Nasıldır?

Riot Points ile bütün şampiyon karakterleri için sanal kostüm satın alabilme imkanı verilmektedir. Hesaba direkt olarak RP satın alınabiliyor olması gibi Riot Point kodunu satın alarak da RP yüklenmektedir. Lol rp kodu satın alarak League of Legends oyunu içerisinde istenilen zaman bozdurularak RP'ye çevrilmektedir. Lol rp satışı oyunun tasarımcısı ve yayıncısı olan Riot games aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

RP kod satın almak çok daha ekonomik ve kullanışlı bir süreçtir. RP kodları; dijitaldir, pin bilgisi gerektirir, güvenlidir, satın alınmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Aynı zamanda RP işlemi yanında LoL için özel olarak tasarlanmış ürünler de tercih edilmek istenildiğinde sitemizdeki çeşitli ürünler bulunmaktadır. Ürünlerin satın alma işlemi yapıldıktan sonra ve ödeme işlemi tamamlandıktan sonra hemen teslim edilmektedir. RP satın alma işlem süreçlerinde anlık teslim edilen epinler tamamen kullanıcı sorumluluğu altına girmektedir. Pinlerin aktif olarak kullanılır hale dönüştürülmesi için ilk olarak oyunun web sitesinden oyunun indirilmesi gerekilmeli ve Rp kısmında pin bilgileri girilmesi gerekilmektedir.

 

1.Adım: League of Legends  sitesinden oyunu indirip hesabınıza giriş yapınız.

2.Adım:  ''RP SATIN AL''a tıkladıktan sonra, açılan pencerede ''Riot PIN ve Kodlar'' butonuna tıklayınız.

3.Adım: Ekranın ortasında bulunan kutucuğa, PindepaGO'dan aldığınız kodu yazıp ''GÖNDER''e basarak işlemi tamamlayınız.

Ahmet Horoz - 2023-09-21 20:53:21

850 RP aldım mükemmel ötesi bir şite çok hızlı çok iyi çok güzel çok fevkalade çok güvenilir almanızı şiddetle emrediyorum <3
Ömer Kocabaş - 2023-05-02 13:01:54

Güvenilir satıcı
Hızlı teslimat
Piyasadaki en ucuzu
3150+850RP pindepago.com üzerinden
3150+3150RP X sitesinden pindepago satıcısından aldım
hiçbir sorun yaşamadım

Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi