FreeFire

FreeFire
Free Fire 100 + 10 Elmas
32 ₺
Free Fire 210 + 21 Elmas
65 ₺
Free Fire 530 + 53 Elmas
162 ₺
Free Fire 1080 + 108 Elmas
323 ₺
Free Fire 2200 + 220 Elmas
657 ₺

Free Fire Nedir?

Free Fire;  “atış serbest” anlamına gelen bir mobil oyundur. Battle Royale çeşidinde yer alan Free Fire oyunu 30 Eylül 2017 tarihinde çıkan bir mobil oyundur. Oyunun günümüzde 80 milyon aktif kullanıcısı bulunmakta aynı zamanda “en iyi popüler oylama oyunu ödülünü kazanmıştır. Battle Royale tarzında oyun severler için, kısa bir süreçte vazgeçilmez oyunlar listesine yerleşmiştir. Dolayısıyla Free Fire oyunu dünya genelinde büyük bir fan kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Free Fire Oyunu Ne Zaman Çıkmıştır?

Free Fire Dünya genelinde popülerleşen bir oyun olmasıyla birlikte sıkça araştırılan sorulardan bir tanesi olmayı başarmıştır. 2017 eylül tarihinde çıkan Free Fire oyunu Battle Royale çeşitlerinden biri olup birinci şahıs nişancı oyunudur.

Free Fire Hangi Ülkenin Oyunudur?

Free Fire Singapur kökenli bir oyun ve yapımcısı 111 Dots Studio’dur. Free Fire hangi ülke yaptı sorusunu araştıran oyun severler böylelikle akıllarına takılan sorulara cevap bulmaktadır. 80 milyon günlük aktif oyun severleriyle buluşan Free Fire oyunun sürümünü ise Max adında bir kişi geliştirmektedir.

Free Fire Nasıl İndirilmektedir?

Free Fire nasıl indirilir sorusu günümüzde sıkça araştırılan soru kalıpları arasında yer almaktadır. Bu kapsamda bu oyun Google Play Store ve IOS aracılığıyla telefonlara, emülatör aracılığıyla ise bilgisayara indirilmektedir.

 • IOS için indirme
 1. App Store’a girmek
 2. Arama bölümüne Free Fire yazmak
 3. İndir butonuna basmak
 • Android için indirme
 1. Google Play Store’u açmak
 2. Arama kısmına Free Fire yazmak
 3. İndir tuşuna basmak
 • Bilgisayar için indirme
 1. BlueStacks adlı emülatörü indirmek ve kurulumunu yapmak
 2. Kurulumdan sonra Google hesabına giriş yapmak
 3. Emülatörün içinde bulunan Google Play Store’a giriş yapmak ve arama kısmına Free Fire yazarak oyunu indirmek

Free Fire Nasıl Oynanmaktadır?

Free Fire oyunu en fazla 50 oyuncuyla oynanmaktadır. Bu oyuncular haritada istedikleri yerde doğabilmekte ve karakterlerini güçlendirmek için istedikleri kadar malzeme ve silah alabilme imkanları bulunmaktadır. Free Fire’da karakterler gökyüzünde uçmakta olan bir uçakta bulunmaktadırlar. Ve istedikleri zaman uçaktan atlayarak, istedikleri bölgelere inebilmektedirler.

Böylece her oyun sever çeşitli bölgelere inebilmekte, çeşitli stratejiler uygulayabilmektedirler. Çevrede bulunan ve işe yarayacak eşyalar toplanırken, aynı zamanda bölgedeki düşmanlara karşı da tetikte olunması gerekilmektedir. Harita ise her geçen dakika küçülmektedir ve oyun severlerin gayesi, bu küçülen haritayı yağmalamak, karakterlerini hep güçlendirmek ve rakiplerini öldürmeye çalışmaktır.

 Free Fire Oyunu Kaç MB Harcamaktadır?

Free Fire oyun severlerin en çok akıllarına takılan soru free fire çok internet harcar mı sorusu olduğu gözlemlenmiştir. Bu kapsamda Free Fire oyunu saatte 150 - 250 MB arası internet yemektedir.

Free Fire Kod ile Neler Yapılabilmektedir?

Free fire kod sayesinde, oyun severler ekip arkadaşlarına elmas gönderebilmekte, indirim kampanyalarını takip edebilmektedir. Böylelikle fiyat avantajı sayesinde oyunda skin kazanabilme şansı yakalamaktadırlar.

Belirli zamanlarda düzenlenen kampanyalar aracılığıyla, free fire elmas alma kodu kazanılmaktadır. Aynı zamanda bu kodların elmasa dönüştürülebilir özelliği bulunmaktadır. Dolayısıyla gereksinim duyulan zamanda istenilen iteme sahip olunabilmektedir.

Free Fire Oyunu Ücretli Midir?

Free Fire isimli Battle Royale oyunu, iOS ve Android platformlarında bulunan uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirimi sağlanmaktadır. Kısacası; oyuna kaydolmak, oyunu indirmek ve oyunu oynayabilmek için herhangi bir ücret ödenmesi gerekilmemektedir.

Free Fire Elmas Satın Almak Ne İşe Yaramaktadır?

Ücretsiz bir biçimde cep telefonlarına indirilerek veya belirli uygulamalar tercih ederek bilgisayarlarda oynanabilecek bu oyunda, oyun içi free fire elmas satın alma adımlarıyla farklı skinler alınabilmekte, rakiplere karşı başarı elde edilebilmektedir.

Free Fire Elmas Fiyatları Nelerdir?

Özellikle sektöründe lider bir marka olan PindepaGO firması sitesinde, free fire elmas fiyatları kapsamında avantajlı aralıklar sunmaktadır. Alım işlemi için bilgilere, site içerisinde oyun ile ilgili kategoriden erişebilme imkanı bulunmaktadır. 3D Secure ile ödeme sayesinde gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilmektedir. Elmas alım işlemlerinde ödeme alternatifleri olarak, havale, EFT, kredi kartı veya mobil ödeme gibi işlemlerle elmasları hızlı ve güvenli bir biçimde hesaba aktarılmaktadır.

Free Fire Hangi Yaş Aralıkları İçin Uygundur?

Free Fire oyununu Google Play Store veya Apple App Store mağazaları üzerinden indirmeye çalışan oyun severler, oyunun 17 ve üzeri yaştaki oyuncular için uygun olduğu hakkında bir mesaj almaktadırlar. Pek çok oyun için yaş sınırı 13 - 15 iken, bu sınır Free Fire için 17 ve üzeri olarak belirlenmiştir. 17 yaşından büyük olan her oyun sever, yasal olarak Free Fire oynama şansı bulunmaktadır.

 

1.Adım: "shop2game.com" adresine giriniz ve Garena Free Fıre seçeneğine tıklayınız.

2.Adım: Karşınıza çıkan Choose Log-in Method sayfasından Player ID seçeneğini seçiniz.

3.Adım: Garena Free Fire Oyuncu ID nizi giriniz.

4.Adım: Garena Prepaid Card Password seçeneğine PindepaGO'dan almış olduğunuz Epin kodunu yazıp işlemi tamamlayınız.

Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi