League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift
League of Legends: Wild Rift Google Play 25 TL
26 ₺
League of Legends: Wild Rift Apple Store 25 TL
26 ₺
League of Legends: Wild Rift Google Play 50 TL
52 ₺
League of Legends: Wild Rift Apple Store 50 TL
52 ₺
League of Legends: Wild Rift Google Play 100 TL
103 ₺
League of Legends: Wild Rift Apple Store 100 TL
103 ₺
League of Legends: Wild Rift Apple Store 250 TL
256 ₺
League of Legends: Wild Rift Apple Store 500 TL
512 ₺

Riot Games tarafından geliştirilen Wild Rift, milyonlarca oyuncu tarafından oynanan League of Legends'ın mobil sürümü. Kimileri tarafından "LoL Mobile" olarak adlandırılan yapımın bu sürümü oynanış açısından bazı değişiklikler içerse de her yönüyle klasik League of Legends tecrübesini yansıtıyor.

Wild Rift, Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends’ın 5v5 MOBA oyununun mobil cihazlar için tasarlanmış oyunudur. Becerilerini ve stratejilerini konuşturabileceğin ve League of Legends’ın 5’e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar ve konsollar için yeniden tasarlanmış hali olan Wild Rift’in tadını çıkar. Yeni kontroller ve hızlı karşılaşmalar sayesinde tüm beceri düzeylerindeki oyuncular arkadaşlarıyla takım kurabilir, şampiyonlarını seçebilir ve havalı hareketlerle rakiplerini alt edebilir.

Satın aldığınız League of Legends: Wild Rift Google Play Hediye Kartı kodunu yüklemek için, Ekranın üst tarafındaki + düğmesine basarak mağazayı açın

Yüklemek istediğiniz Vahşi Çekirdek miktarını seçiniz ve açılan ekranda "Satın al" butonuna tıklayınız.

Sonrasında gelen sayfada "Promosyon Kodu" kısmına PindepaGO'dan satın aldığınız League of Legends: Wild Rift Google Play Hediye Kartı kodunuzu girerek Devam butonuna tıklayınız.

Epininiz başarı ile yüklendi. PindepaGO İyi Oyunlar Diler.

Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi