BigoLive

BigoLive


Bigo Live 23 Elmas
16 ₺
Bigo Live 25 Elmas
17 ₺
Bigo Live 46 Elmas
32 ₺
Bigo Live 50 Elmas
35 ₺
Bigo Live 117 Elmas
81 ₺
Bigo Live 151 Elmas
104 ₺
Bigo Live 235 Elmas
163 ₺
Bigo Live 355 Elmas
245 ₺
Bigo Live 471 Elmas
324 ₺
Bigo Live 1020 Elmas
706 ₺
Bigo Live 1178 Elmas
809 ₺
Bigo Live 2360 Elmas
1632 ₺
Bigo Live 3060 Elmas
2102 ₺
Bigo Live 4725 Elmas
3268 ₺
Bigo Live 23700 Elmas
16389 ₺
Bigo Live 47500 Elmas
32846 ₺

Bigo Live

Canlı yayın yapılabilecek platformların son zamanlarda artış göstermesi ile birlikte çeşitli alanlarda kullanılabilecek uygulamaların geliştirildiği görülmektedir. Bigo Live bu kapsamda özellikle yeteneklerin sergilenmesi kapsamında geliştirilmiş olan bir canlı yayın platformu olarak tanımlanmaktadır. 2014 yılında David Li ve Jason Hu tarafından kurulmuş olan Bigo Live zaman içerisinde lider konumuna ulaşmıştır. Alanında gelişmiş bir uygulama olması bakımından her bireyin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Bigo Live uygulamada birilerini takip etme, engelleme ve bildirim alma gibi imkanlar sunulmaktadır. Platform üzerinden yayıncılara hediye gönderebilme özelliği de yer almaktadır. Uygulamada para olarak ise elmas kullanılmaktadır.

Bigo Live Hangi Ülkeye Aittir?

Bigo Live, Çin kökenli bir firmanın sahip olduğu canlı yayın platformu olarak bilinmekle beraber 2014 yılında kullanıcılarla buluşmuştur. Singapur kökenli BIGO Technology firması aracılığıyla geliştirilen canlı yayın uygulaması, 2019 tarihinde Çinli şirket Joyy tarafından satın alınarak kullanıcılara sunulmuştur. Günümüzde ise hala Çin firması Joyy tarafından geliştirilmeye devam etmektedir.

Bigo Live Nedir?

Bigo live nedir ne işe yarar son zamanlarda özellikle sıkça araştırılan soru kalıpları arasında yer almaktadır. Bu kapsamda Bigo Live, bir canlı yayın platformu olarak tanımı yapılabilmektedir. Kısacası canlı yayın yapılabilen, başka yayıncıların da yayınları izlenebilen bir uygulamadır. Aynı zamanda canlı yayınlarda anlık sohbetlere katılabilmekte, bireyler arkadaşlarını davet ederek sohbet edebilmektedir.

Bigo Live Nasıl Kullanılmaktadır?

Bigo live nasıl kullanılır sorusu bu platformda yer almak isteyen her bireyin araştırmış olduğu soru kalıpları arasında yer almaktadır. Bu kapsamda Bigo Live, Google Play ya da App Store üzerinden indirilerek kullanımı sağlanmaktadır. Telefon numarası, Facebook veya Google gibi sosyal platformlar sayesinde kayıt olunarak hesaba giriş yapılması gerekilmektedir. Böylelikle kullanıcılar yayın yapan kullanıcıları izleyebilmektedir.

Bigo Live Bilgisayarda Nasıl Kullanılmaktadır?

Bigo Live bilgisayarda, resmi web sitesi üzerinden kullanılabilme imkanı sunulmaktadır. Bigo live resmi sitesinin sağ üstte bulunan oturum aç bölümünden, telefonda var olan uygulamadan QR kodunu tarayarak giriş yapılabilmektedir. Bilgisayar üzerinden giriş yapmadan da canlı yayınları izleyebilme özelliği bulunmaktadır. Yayın yapmak için ise Bigo Live Connector eklentisini kurarak, QR kodun taratılması gerekilmektedir. Böylelikle kullanıcıların kafasında bulunan bigo live bilgisayarda nasıl kullanılır sorusu cevaplanmış olmaktadır.

Bigo Live Ücretli Bir Platform Mudur?

Bigo live platformu ücretsiz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak telefonlara indirerek üyelik oluşturduktan sonra kullanıma başlanma imkanı verilmektedir. Kullanıcılar isterlerse canlı yayın açabilmekte ya da canlı yayınlara katılarak sohbet edebilmektedirler. Böylelikle bigo live ücretli mi sorusunun cevabına ulaşılmaktadır.

Bigo Live Elmas Ücretleri

Elmas yükleme yapmak istenildiği süreçte PindepaGO sitesi kullanıcılarına uygun fiyat aralıklı elmas satışı vermektedir. En uygun fiyat aralıklı elmas yükleme sürecinde PindepaGO kullanıcılarına en uygun fiyat aralıklı elmaslar sunmaktadır.

Bigo Live uygun fiyatlı elmas arayışında olan bireyler için PindepaGO sektörde en iyiler arasında yer almaktadır. Sunmuş olduğu uygun fiyat aralıklarıyla diğer pek çok platforma göre daha uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Kullanıcılar elmas alımlarını gerçekleştirmesi durumunda en kısa sürede hesaplarına elmaslar transfer edilmektedir. Kullanıcılar istenilen paketi alarak kısa süre içinde elmaslarını kullanabilmektedirler.

Bigo Live Ne Kadar İnternet Harcamaktadır?

Bigo Live, ortalama saatlik olarak 140 MB internet yemektedir. İndirilmesi sürecinde, internet tüketimi olarak ortalama 40 MB yerken, kullanım sürecinde ise 140 MB olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Canlı yayın, sohbet gibi hususlar internet tüketimini etkilemekte ve beklenilenden fazla tüketim sağlanabilmektedir. Bu gibi hususlarda wifi bağlantısı ile kullanım sağlanması önerilmektedir.

1. Adım ID'inizin bulunduğu kısımdan sağ üst taraftan Yükleme Yap Butonuna tıklıyoruz

2. Adım sağ üst taraftan bölge değiştirerek Türkiye seçiyoruz


3. Adım Bölgeyi Türkiye seçtikten sonra Razer Gold Pin işaretli olan yere tıklıyoruz

4. Adım tıklayıp next dediğimizde PindepaGO.com'dan almış olduğunuz Bigo Live Elmas kodunu buradan yükleyeceksiniz. Ardından Satın almış olduğunuz Bigo Live Elmas kodu hesabınızda tanımlanacaktır

Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi