Wolfteam Joypara

Wolfteam Joypara
Wolfteam 1.000 Joypara
4 ₺
Wolfteam 2.750 Joypara
12 ₺
Wolfteam 5.000 Joypara
21 ₺
Wolfteam 10.000 Joypara
42 ₺
Wolfteam 12.750 Joypara
54 ₺
Wolfteam 20.000 Joypara
85 ₺
Wolfteam 30.000 Joypara
127 ₺
Wolfteam 50.000 Joypara
211 ₺
Wolfteam 80.000 Joypara
338 ₺
Wolfteam 100.000 Joypara
423 ₺

Wolfteam Nakit Joypara ile oyun içerisindeki birbirinden güzel kostüm, silah ve diğer özelliklere sahip olabilirsiniz. Türkiye'nin en eski ve en çok oynanan FPS oyunlarından biri olan WolfTeam kurtlar ve insanlar arasındaki amansız savaşı konu almaktadır. Tamamen ücretsiz olan Wolfteam oyunu 2009 yılından bu yana Türkiye'de en çok oynanan oyunlardan biri olmasıyla dikkat çekiyor. 2009 yılından bu yana her zaman oyuncu deneyimini ön planda tutan ve sürekli olarak gelişen Wolfteam, 2016 yılında Diriliş adı ile yeni karakterleri bünyesine dahil etti.

Her yaştan oyuncunun aktif olarak oynadığı Wolfteam Türkçe dil desteği ve sürükleyici oyun tarzı ile oyuncuları kendisine bağlıyor. Türkiye'nin en eski tarihi yeri olan ve tüm dünyanın ilgisini çeken Göbeklitepe de Wolfteam oyununda kendisine yer buluyor.

Aynı zamanda Arap & Ezel, Yiğit Demir gibi Türk karakterler de göze çarpıyor. Her karakterin hem insan hem de kurt olma seçeneği bulunuyor. Bu her iki durumda da kendilerine özgü yetenekler ve özelliklere sahip olan bu karakterleri dilediğiniz gibi seçebiliyorsunuz.

Wolfteam Joypara Satın Al, PindepaGO.com sitesinden nasıl satın alınır?
Sitemize giriş yaptıktan sonra oyunlar kategorisinde ''​Wolfteam Joypara​”' sekmesine tıklayıp detayına ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz  Wolfteam Joypara paketini sitemize üye olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Wolfteam Joypara Satın Al nasıl yapılır ?

1. Adım: https://pindepago.com/Wolfteam-joypara/ sayfasına giriş yapınız. 
2. Adım: Almak istediğiniz Wolfteam Joypara belirleyip Satın Al yapınız.
3. Adım: Sepete eklenen ürününüze sepet iconuna tıklayıp ulaşınız ve ödeme yapmak istediğiniz ödeme methodunu seçerek alışverişinizi güvenle tamamlayınız. Tamamlanan Siparişinize Siparişlerim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Wolfteam Joypara Nereden alınır ?
Wolfteam Joypara satın almak, en ucuz App Store Bakiye  fiyatları için PindepaGO. Güvenli Wolfteam Joypara Wolfteam Joypara almak için PindepaGO.com'u ziyaret edebilirsiniz.


En ucuz joypara burada.

Joypara yüklemek için öncelikle bir Joygame üyeliğinizin olması gerekir. Üyeliğiniz varsa direk giriş yapınız. Yok ise Üye ol bağlantısını tıklayın. 

Üye olmak için Boş yerleri doldurunuz.

Üye olduktan ve üyelik girişinizi yaptıktan sonra "JP Joypara yükle" tuşuna basınız.

Joypara Yükle tuşlarından birine basınız

Epin numaranızı giriniz ve "Gönder" tuşuna basınız.

Sol tarafta bulunan menüden önce "Cüzdanım" tuşuna ardından "JP`leri Çevir" tuşuna basınız.

Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi