Gameforge

Gameforge
Gameforge 9 TL
9 ₺
Gameforge 18 TL
18 ₺
Gameforge 45 TL
45 ₺
Gameforge 90 TL
90 ₺
Gameforge 225 TL
225 ₺
Gameforge 450 TL
449 ₺

Gameforge AG, Aralık 2003'te kuruldu. 20'den fazla oyun ile 54 dilde hizmet vermektedir. Günümüzde dünya çapında milyonlarca üyesi olan kuruluşlardandır. Şu an 35 farklı ülkede toplam 15.000 aktif oyuncuya sahiptir.

Gameforge 4D :Gameforge'un 4 boyutlu oyunları (Metin2, 4Story, NosTale vb.) için adlandırdığı bir kuruluştur. Gameforge 4D GmbH unvanlı şirket Gameforge AG'nin bir iştirakidir ve Metin2 ve diğer adı geçen oyunların dağıtımını üstlenmektedir.

GameForge kodlarını satın alıp;

- Metin2, Elsword, Runes of Magic, 4Story, Wizard 101, Ogame, Ikariam, Ultimate Pirates, Gladiatus, KingsAge, Bitefight, BattleKnight oyunlarında kullanabilirsiniz.
 

Gameforge Epin Satın Al, PindepaGO.com sitesinden nasıl satın alınır?
Sitemize giriş yaptıktan sonra oyunlar kategorisinde ''​Gameforge Epin ​”' sekmesine tıklayıp detayına ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz  Gameforge Epin paketini sitemize üye olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gameforge Epin Satın Al nasıl yapılır ?

1. Adım: https://pindepago.com/Gameforge-/  sayfasına giriş yapınız.
2. Adım: Almak istediğiniz Gameforge Epin miktarını belirleyip Satın Al yapınız.
3. Adım: Sepete eklenen ürününüze sepet iconuna tıklayıp ulaşınız ve ödeme yapmak istediğiniz ödeme methodunu seçerek alışverişinizi güvenle tamamlayınız. Tamamlanan Siparişinize Siparişlerim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Gameforge Epin Nereden alınır ?
Gameforge Epin satın almak, en ucuz Gameforge Epin fiyatları için PindepaGO. Güvenli Gameforge EpinGameforge Epin Kodu almak için PindepaGO'u ziyaret edebilirsiniz.

1.Adım: Gameforge sayfasına giriniz ve kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapınız.

2.Adım: Açılan pencerede sağ üst köşede bulunan email isminize tıklayınız ve hediye çekini kullan butonuna giriş yapınız. PindepaGO'dan aldığınız E-Pin kodunuzu girip işleminizi tamamlayınız. 


 

Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi