Legends Of Runeterra
Legends of Runeterra 175 LoRa 13.80 TL
Legends of Runeterra 740 LoRa 56.85 TL
Legends of Runeterra 1450 LoRa 105.50 TL
Legends of Runeterra 2850 LoRa 203 TL
Legends of Runeterra 5250 LoRa 365.50 TL
Legends of Runeterra 8500 LoRa 568.50 TL

Legends of Runeterra, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan oynaması ücretsiz bir çevrimiçi kart oyunudur. 24 Ocak 2020'de yayımlanmıştır. Legends of Runeterra, League of Legends evreniyle aynı evrende geçmektedir.

Oyun teke tek sıra tabanlı kart oyunu şeklinde oynanmaktadır. Her iki tarafın "Nexus" adı verilen kristalleri var, bu kristallerin "20 can puanı" bulunmakta. Kristali ilk olarak "sıfır can puanına" düşen oyunu kaybeder.

Legends of Runeterra Lora Satın Al, PİndepaGO.com sitesinden nasıl satın alınır?
Sitemize giriş yaptıktan sonra oyunlar kategorisinde ''​Legends of Runeterra​”' sekmesine tıklayıp detayına ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz LR paketini sitemize üye olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz

Legends of Runeterra Lora Satın Al nasıl yapılır ?

1. Adım: https://pindepago.com/Legends-of-runeterra/ sayfasına giriş yapınız.
2. Adım: Almak istediğiniz Legends of Runeterra Lora miktarını belirleyip Satın Al yapınız.
3. Adım: Sepete eklenen ürününüze sepet iconuna tıklayıp ulaşınız ve ödeme yapmak istediğiniz ödeme methodunu seçerek alışverişinizi güvenle tamamlayınız. Tamamlanan Siparişinize Siparişlerim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Legends of Runeterra Lora Nereden alınır ?
Legends of Runeterra Lora satın almak, en ucuz Legends of Runeterra Lora fiyatları için PindepaGO. Güvenli Legends of Runeterra LoraLegends of Runeterra Lora Kodu almak için PindepaGO web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.