Valorant

Valorant
Valorant 150 VP
32 ₺
Valorant 600 VP
125 ₺
Valorant 1200 VP
240 ₺
Valorant 2200 VP
432 ₺
Valorant 3500 VP
672 ₺
Valorant 7300 VP
1344 ₺

Valorant Oyunu 

7 Nisan 2020 tarihinde beta sürümünü ilk kez yayımlayan Valorant oyunu 2 Haziran 2020 tarihinde ise tüm oyuncu kitlesine erişimini açmıştır. Riot Games aracılığıyla geliştirilen bu oyun, çok oyunculu bir şekilde oynanabilme imkanı sunmaktadır. İyi bir rekabet ve taktik oyunlarının arasında yer almasından dolayı bu oyunda kazanılan seviyeler oyuncular için büyük öneme sahiptir.

Valorant Nedir Nasıl Oynanır?

İyi bir rekabet ve taktik oyunları arasında her oyuna ilgisi olan bireylerin dikkatini çekmeye başarmış oyunlardan bir tanesidir. Bu kapsamda bireylerin aratmış olduğu soru kalıpları arasında valorant nedir nasıl oynanır sorusu yer aldığı gözlemlenmektedir. Valorant oyununun geliştiricisi ve yayıncısı Riot Games olmakla birlikte bu bir FPS (Birinci Şahıs Nişancı) oyunu olarak tanımlanmaktadır. Bu oyun, 2019 Ekim’de “Project A” adıyla yayınlanmıştır. Valorant oyunun resmi çıkış tarihi 2 Haziran 2020 olarak bilinmektedir.

Valorant Nasıl Oynanır?

Büyük bir ilgi odağı olan valorant oyununda en sık araştırılan sorular arasında valorant nasıl oynanır sorusu olduğu gözlemlenmektedir. Bu kapsamda Valorant, yalnızca bilgisayar ortamında oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyunun haritaları üst düzey rekabeti karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. Bir maçta iki takım yer almaktadır. Takımlar 5’er kişiden meydana gelmektedir. Klavye ve mouse ile oynanma imkânı sunan valorant oyunu taktiklerin ön planda olduğu nişancılık oyunu olarak bilinmektedir.

Oyunlarda seviyelerini ilerletebilmek isteyen oyuncular başarılı bir şekilde oyunu bitirmek istiyorlarsa oyunun nasıl oynandığına dair birtakım taktikler alması avantaj sağlamaktadır.

Valorant oyununda birinci şahıs nişancıyla takım tabanlı nişancı bulunmaktadır. Bu oyun yakın gelecek zamanda geçerken takım biçiminde oynanması mümkün  kılınmıştır. Oyunun temelinde ajan karakterinde yer alınabilmektedir. Özellikle çeşitli kültürlerden ve ülkelerden meydana gelen karakterler oyunculara geniş bir strateji vermektedir. Oyunda her takımın beş oyuncusu bulunmaktadır. Bir takım saldırıcı taraf olurken diğer takım ise bu süreçte savunma yapan taraf olmaktadır.

Valorant Nasıl İndirilir?

Bilgisayar ortamında valorant oyunu oynamak isteyen bireyler indirme işlemini yapabilmek için valorant nasıl indirilir sorusu ile araştırma yapmaktadır. Bu kapsamda Valorant oyunun indirilmesi için kendi sitesine girilmesi gerekilmektedir. İndirme işlemi aynı zamanda ücretsiz şekilde yapılmaktadır. İndirme süreç aşamaları ise şu şekildedir:

 1. https://playvalorant.com/tr-tr/download/ adresine gitmek.
 2. “İndir” butonuna tıklamak.
 3. İnen dosya tıklamak.
 4. Açılan Installer ekranından “Evet”e tıklamak.
 5. Valorant simgesine tıklandığınızda gelen ekrandan “Kur” seçeneğine tıklamak.
 6. Kurulum sürecinde gelen ekrandan Riot kimliğiyle giriş yapmak. Riot kimliği olmayan oyuncular riot kimliği oluşturmalıdır.
 7. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra ise oyunun bilgisayardaki simgesine tıklayarak oynamaya hazır hale getirilmiş olmaktadır.

Kısacası valorant nasıl alınır olarak araştırma yapan oyuncular yukarıda yer alan kademeleri doğru bir şekilde tamamlayarak ücretsiz olarak indirme avantajına sahip olacaklardır.

Valorant Ücretsiz Bir Oyun Mu?

Valorant oyunu bilgisayar ortamında oynanabilme imkanı sunan ve tamamen ücretsiz olarak oynanabilen bir online oyun olarak bilinmektedir. Valorant ücretsiz mi sorusunun yanıtı tam anlamıyla ücretsiz olarak bilinse de isteğe göre oyunun belirli süreçlerinde Battle Pass satın alabilme imkanı bulunmaktadır. Aynı zamanda Skin satışı da oyun içinde yapılması sağlanmaktadır.

Valorant Oyun Modları Nelerdir?

Valorant oyun modları oyununun oynanma biçimiyle oyunculara çeşitli modlar vermektedir. Oyunları bu modlarda oyuncular için en uygun olanlarıyla oynayabilmek oldukça mümkündür. Oyunda bulunan birtakım modlar bulunmaktadır. Bunlar ise şu şekildedir:

 1. Derecesiz Mod

Oyunda 13 turu ilk kazanan takım oyunu oynayan bireyin takımı olması sonucunda bu maçı galibiyetle almaktadır. Saldırı takımında bulunan ekibe spike adında bir aygıt verilmektedir.

 1. Spike’a Hücum Modu

Oyunu Spike’a hücum modunda oynayan oyuncular 4 turu ilk kazanan takım olması durumunda oyunu galibiyetle kazanmaktadır. Buradaki tüm yetenekler oyuncuya şarj edilmiş biçimde verilmektedir.

 1. Rekabete Dayalı Mod

Rekabete dayalı mod; standart maçlarla aynı nitelikte yer almaktadır. İlk 5 roundu kazanan takıma bir rütbe verilmektedir.

 1. Ölüm Maçı Modu

Ölüm maçı modu toplam 14 oyuncu ile oynanan oyun olarak tanımlanmaktadır. 40 öldürme işlemine 10 dakika içerisinde ilk yapan kişi oyunu kazanabilmektedir.

Valorant Point Satışı Ve Ücretleri Nelerdir?

Valorant oyununda hesabını yükseltebilmek için en temelden başlamak istemeyen oyuncular hesap satış alma işlemini gerçekleştirebilmektedir. Böylelikle oyuncular valorant parası kaç tl sorusunu araştırmaya başlamaktadırlar. Oyundaki hesapların ücretleri kapsamında ise PİNDEPAGO müşterilerine en uygun fiyat aralıkları sunmaktadır. Hesap satışlarında çeşitli ödeme yöntemleri sunulmakta aynı zamanda her bütçeye uygun hesapları da PİNDEPAGO sitesinden bulunabilmektedir.

Valorant Points Ücretleri Nelerdir?

Valorant oyunlarında Valorant Point – VP satın alım işlemi gerçekleşebildiği gibi aynı zamanda türlü özellikleri de satın alabilme imkanı bulunmaktadır. Bu kapsamda Valorant VP almak istenilen süreçte sitede ödenme gerekilen ücretler bulunmaktadır. 

PİNDEPAGO, müşterilerine sunmuş olduğu ürünleri ve valorant points satın alma işlemini gerçekleştirmelerinde mobil ödeme, kredi kartı ile ödeme ve havale ile ödeme vb. ödeme yöntemleri ile müşterilerinin güvenilir bir hizmet almasını sağlayan bir firma olarak bilinmektedir.

 

1.Adım: Valorant oyun'nuna giriş yapınız.

2.Adım: Sağ üstte bulunan valorant simgesine tıklayınız.

3.Adım: Açılan pencerede ''Riot ve Kodlar'' butonuna tıklayınız.

4.Adım: Ekranın ortasında bulunan kutucuğa  kodu giriniz ve işlemi tamamlayınız.

rauf faal - 2023-09-27 01:11:53

Herkesin Mevlid Kandili mubarek olsun hizli ucuz guvenilir .d
suhail hamzaoui - 2023-06-28 22:43:12

başarılı
Kaan Bulut - 2023-04-25 02:30:51

Güvenilir her zaman alışveriş yaptığım sitedir <3
furkan görgün - 2023-04-24 13:10:18

ÇOK HIZLI VE UCUZ GÜVENİLİR SİTE BAYILDIM BUNDAN SONRA SADECE BURDAN ALACAMM :))

Hasan ACI - 2023-04-24 01:21:59

Hızlı
Umut Ahmet Midam - 2023-04-22 22:01:33

İlk başta sorun yaşadım internetimdenmiş. Çok hızlıydı, canlı destek ise bayram günü bile çalışıyor. Öneririm.
Semih Candemir - 2022-09-06 03:06:14

Hızlı ve güvenilir satın aldıktan sonra siparişlerimden direk alabilirsiniz kodunuzu otomatik sistem veriyor stoktan

mert ekyay - 2022-07-25 20:15:16

hızlı
ahmet coskun - 2022-07-16 15:37:25

tamamen güvenilir. ve sorun yaşadığınızda anında çözmeye çalışıp çözüyorlar. her şekilde sitenin arkasında duran bir ekip var. tebrikler. başka siteye gitmeye gerek yok.
Muhammed Bezgin - 2022-07-03 09:44:20

hizli ve güvenilir aldım 1 dakika sürmedi geldi hmen
ÇAĞRI ÇAKAL - 2022-03-26 15:54:41

başarılı
ÇAĞRI ÇAKAL - 2022-03-25 18:07:25

çok hızlı 5 dk da geldi

mert ekyay - 2022-03-08 21:59:16

Daha iyisini görmedim
Berk Bilgili - 2022-02-18 19:51:07

Hızlı ve Güvenli canlı destek deseniz hemen ilginiyor. Öneririm :)

Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi