Point Blank

Point Blank
Point Blank 900 TG
20 ₺
Point Blank 1800 TG
40 ₺
Point Blank 4500 TG
98 ₺
Point Blank 10400 TG
214 ₺
Point Blank 21000 TG
421 ₺
Point Blank Random Kasa Kodu
5 ₺

Point Blank Nedir?

Point Blank oyunu çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunu olarak tanımlanmaktadır. Güney Koreli bir oyun şirketi olan Zepetto şirketi tarafından geliştirilmiştir. Bu oyunun yayımcılarının isimleri ; NCsoft, Innova Systems, Nfinity Games, Hitsplay, Gemscool, Ongame, Kaybo, SG Interactive, E-Games, Shanda Games, Tahadi ve AccelOn olarak sıralamak mümkündür. Point Blank oyunu Cube Engine oyun motoru ile çalışmaktadır. Dolayısıyla bu oyun Microsoft Windows platformu için uygun olmaktadır. Çevrimiçi bir oyun olmasından kaynaklı olarak çok oyunculu oyundur.

Point blank oyunu nedir oyun severlerin sıkça araştırdığı soru kalıpları arasında yer almaktadır. Bu kapsamda bu oyunda CT-Force ve Free Rebels ismi verilen iki takım yer almaktadır. Dolayısıyla point blank oyunu da bu takımlar arasındaki savaş üzerine kurgulanmış bir oyundur. Oyun içerisinde aynı zamanda rütbe sistemi bulunmaktadır. Çeşitli maçlara girilip oyun oynandıkça tecrübe puanı kazanılmaktadır. Dolayısıyla bu tecrübe puanları sayesinde rütbe yükseltilmiş olur. Aynı zamanda oyun içerisinde pek çok mod ve harita bulunmaktadır.

Point Blank ’in Yapımcısı Kimdir?

Point blank yapımcısı kimdir nerelidir gibi sorular oyun severlerin merak ettiği sorular arasında bulunmaktadır. Bu kapsamda Point Blank oyununun yapımcısı Zepetto şirketi olarak bilinmektedir. Bu şirket Güney Kore’de 8 Eylül 2003 tarihinde kurulmuştur. Zepetto şirketinin Point Blank haricinde aynı zamanda üç tane daha oyunu bulunmaktadır. Bu oyunlar ise; Survival Frenzy, Battle Carnival ve Outlaw Real-Time Shooting Game’dir.

Point Blank Karakterleri Nelerdir?

Point Blank oyununun içerisinde iki çeşit takım bulunmaktadır.  Bu takımların adları CT-Force ile Free Rebels’dir. Her iki takımın da farklı görünüşe sahip kadın ve erkek karakterleri bulunmaktadır. Bu karakterlerin nitelikleri ise birbirinden çeşitlidir. Oyun severlere ekstra kolaylık sağlayan karakterler de yer almaktadır.

CT-Force:

 • Acid Pol
 • Leopard
 • Wolf
 • Keen Eyes
 • Hide
 • Chou

Free Rebels:

 • Red Bulls
 • D-Fox
 • Caiman Grey
 • Tarantula
 • Viper Red
 • Rica

Point Blank Oyununun Konu İçeriği Nedir?

20.yüzyıl dönemlerinde Yeni Koroga ülkesi gelişme sürecinde olan bir ülke olarak bilinmekteydi. Hızlı bir biçimde gelişerek kısa bir süreçte dünyanın en güçlü ülkelerinden biri haline dönüştü. Zaman içerisinde yerliler ve göçmenler arasında çeşitli çatışmalar var oldu. Bu gerginliklerden dolayı huzursuzluğun bastırılması gerekiliyordu. Hızla artış gösteren çıkar çatışmaları ise yerli halkı CT-Force ve göçmenleri Free Rebels takımları arasında bölmeye zorlamıştır.

Point Blank Nasıl İndirilmektedir?

Point blank nasıl indirilir, point blank nasıl hızla indirilir soruları günümüzde en çok araştırılan sorular arasında yer aldığı gözlemlenmiştir. Bu kapsamda Point Blank oyununu ücretsiz bir biçimde indirmek için öncelikli olarak herhangi bir web tarayıcının arama bölümüne Point Blank yazılmalı ve orijinal siteye giriş yapılmalıdır. Daha sonraki aşamada açılan sitede hesap oluşturma kısmının altında ‘’Oyunu İndire tıklanmaktadır. Tıklama işleminden sonra Point Blank oyunu otomatik olarak bilgisayara inmektedir.

Point Blank Nasıl Oynanmaktadır?

Point Blank oyunu çevrimiçi bir şekilde hızlı oynanan birinci şahıs nişancı oyunu olarak tanımlanmaktadır. Bu oyun Counter Strike oyununa oldukça fazla benzemektedir. Oyuna başlamadan önce oyuncular CT-Force ya da Free Rebels takımlarından birini seçmektedirler. Oyunda birbirinden çeşitli modlar bulunmakla beraber her iki takım da görev gayesini tamamlamaya çalışmaktadır. İki takım haritada birbirinin tam zıttı sahalarda doğmaktadırlar. Oyuncuların silah ya da teçhizatlarını değiştirebilmeleri için tur başlamadan önce belirli süreler verilmektedir. Daha sonra tur başladığında oyuncular belirli taktiklerle düşmanları öldürmek için oyunu sürdürmektedirler. W, A, S ve D tuşları karakteri hareket ettirmek için ayarlanırken fare ise silahları kullanmak için ayarlanmaktadır. Böylelikle oyun severlerin akıllarına takılan soru olan point blank nasıl oynanır sorusu cevaplanmış olmaktadır.

Point Blank Ücretli Bir Oyun Mu?

Point Blank oyunu ücretsiz bir oyundur. Bu oyunu oynayabilmek için yalnızca bir web tarayıcısına sahip olmak yeterli olacaktır. Oyun internet sitesinden ücretsiz bir biçimde kayıt olunarak indirilebilmektedir.

Point Blank Oyununda Yaş Sınırı Var Mı?

Point Blank oyunu silah ve bıçak gibi tehlikeli eşyalar içeren bir oyundan kapsamaktadır. Bu oyun içerisinde çeşitli silahlar tercih edilerek oyuncular birbirlerini öldürmektedirler. Bu öldürme sürecinde ise kan detayı bulunmaktadır. Bundan dolayı Point Blank oyununu 15 ve daha büyük olan oyun severlerin oynaması daha uygundur.

 

 

Öncelikle Point Blank`in (https://www.tamgame.com) sitesine  kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız.

1- Solda TG yükleye basınız
2- Açılan Sayfadan E-pin Kodu sekmesine basınız.
3- Devam butonuyla işleme devam ediniz. 
4- Bizden aldığınız ürün kodu ve şifresini açılan uygun yerlere yazınız.
5- Devam diyerek işlemi tamamlayınız.

Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi