• Pasha Fencer
Pasha Fencer 60 Elmas
25.25 ₺
Pasha Fencer 300 Elmas
125.25 ₺
Pasha Fencer 680 Elmas
250.75 ₺
Pasha Fencer 1640 Elmas
626.25 ₺
Pasha Fencer 3300 Elmas
1252.75 ₺
Pasha Fencer 6600 Elmas
2505.25 ₺
Pasha Fencer 13600 Elmas
5010.50 ₺
Pasha Fencer 35000 Elmas
12680.50 ₺

Pasha Fencer 4339en game tarafından geliştirilmiş bir aksiyon rol yapma oyunudur.

Pasha Fencer, modern bir aksiyon rol yapma oyunu ve dünya genelinde 50 milyondan fazla kişi tarafından oynanıyor. Bu bir dikey ARPG, yani cep telefonunda oynuyorsanız, cihazınızı yana çevirmeniz gerekmiyor. Android ve iOS için geliştirilen Pasha Fencer, bir ARPG oyunundan bekleyebileceğiniz her şeyi içeriyor. Farklı kahraman sınıflarının her biri kendine özgü bir oynanış ve sayısız yetenek sunuyor. Binlerce düşmana meydan okumalı ve kadim kötülüğe karşı savaşarak bu büyülü dünyaya barışı yeniden getirmelisiniz.

Üstelik tüm bunları tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. Pasha Fencer, hem arkadaşlarınızla birlikte oynama fırsatı tanıyor ve hem de bir İttifak’a katılarak diğer oyuncularla birlikte güçlü düşmanlara meydan okumanızı sağlıyor.

 Doğu kültürlerinden esinlenen modern ve yeni bir ARPG oynamak istiyorsanız, Pasha Fencer en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Kılıcınızı kuşanın ve kötülüğe meydan okumaya hazırlanın!

Pasha Fencer Elmas Satın Al, PindepaGO.com sitesinden nasıl satın alınır?

Sitemize giriş yaptıktan sonra oyunlar kategorisinde ''​Pasha Fencer​”' sekmesine tıklayıp detayına ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz  Pasha Fencer paketini sitemize üye olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Pasha Fencer Elmas Satın Al nasıl yapılır ?

1. Adım: https://pindepago.com/Pasha-fencer/  sayfasına giriş yapınız.
2. Adım: Almak istediğiniz Pasha Fencer Elmas miktarını belirleyip Satın Al yapınız.
3. Adım: Sepete eklenen ürününüze sepet iconuna tıklayıp ulaşınız ve ödeme yapmak istediğiniz ödeme methodunu seçerek alışverişinizi güvenle tamamlayınız. Tamamlanan Siparişinize Siparişlerim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Pasha Fencer Elmas Nereden alınır ?
Pasha Fencer Elmas satın almak, en ucuz Pasha Fencer Elmas fiyatları için PindepaGO. Güvenli Pasha Fencer Elmas , Pasha Fencer Elmas Kodu almak için PindepaGO.com'u ziyaret edebilirsiniz.


Canlı Destek