Legend Online G-Pay

Legend Online G-Pay
Legend Online 150 + 15 Elmas
12 ₺
Legend Online 300 + 30 Elmas
24 ₺
Legend Online 600 + 60 Elmas
47 ₺
Legend Online 1500 + 150 Elmas
119 ₺
Legend Online 3000 + 300 Elmas
237 ₺
Legend Online 7500 + 750 Elmas
593 ₺

Legend Online, 2012 yılında Türkiye’de ilk olarak Facebook üzerinde oynanmaya başlanan bir Web Tabanlı MMORPG oyunudur. Oyunun yapımcısı 7ROAD, ana dağıtıcısı Oasis Games'tir. Legend Online, şimdiye kadar 17 ülkede yayınlanmıştır. Resmi web sitesine göre, Legend Online'ın oyuncu sayısı 50 milyondan fazladır.

Legend Online, efsanevi tanrıların zamanında şeytan bütün kötülükleri kutsadı ve tanrıların çatışması sırasında ortaya çıktı. Dünya değişti ve yaratıklar cehennemden çıktı iyiliğe karşı savaşmaya başladılar. Bütün ülkeyi karanlıklar kapladı ve ülke şeytanların istilası ile yüz yüze kaldı. Felaket yaklaştığında onlar uykudan uyandılar kahramanlar toplandı ve insanlığı kurtarmak için görevlendirildiler. Adalet ya da kötülük seçimini yap! Ve karanlıklara karşı savaş! Peki ya umut nerede?

Legend Online Elmas Satın Al, PindepaGO.com sitesinden nasıl satın alınır?
Sitemize giriş yaptıktan sonra oyunlar kategorisinde ''​Legend Online​”' sekmesine tıklayıp detayına ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz  Legend Online paketini sitemize üye olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Legend Online Elmas Satın Al nasıl yapılır ?

1. Adım: https://pindepago.com/Legend-online/  sayfasına giriş yapınız.
2. Adım: Almak istediğiniz Legend Online Elmas miktarını belirleyip Satın Al yapınız.
3. Adım: Sepete eklenen ürününüze sepet iconuna tıklayıp ulaşınız ve ödeme yapmak istediğiniz ödeme methodunu seçerek alışverişinizi güvenle tamamlayınız. Tamamlanan Siparişinize Siparişlerim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Legend Online Elmas Nereden alınır ?
Legend Online Elmas satın almak, en ucuz Legend Online Elmas fiyatları için PindepaGO. Güvenli Legend Online Elmas , Legend Online Elmas Kodu almak için PindepaGO.com'u ziyaret edebilirsiniz.

1.Adım:  Legend Online Elmas adresine hesabınızla giriş yapınız ve ''Ödeme'' butonuna tıklayınız.

2.Adım: Sırasıyla > EPİN > OASIS EPİN > ÖDEME PAKETİ > SATIN AL diyerek işlemi tamamlayınız.

 

Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi