Xbox Live Gold

 Xbox Live Gold
Xbox 25 TL
26 ₺
Xbox 50 TL
52 ₺
Xbox 100 TL
104 ₺
Xbox 300 TL
313 ₺

Xbox Live Gold ile birlikte oynayın
Arkadaşlarınızla yaratıcı, hayranlık uyandıran dünyalar kurun. Hızlı düşünme ve hızlı refleksler gerektiren heyecanlı maçlarda rekabet edin. Konsolunuzdakinin rekabetçi veya işbirlikçi bir oyun olması fark etmeksizin Xbox Live Gold, oyununuzu bir sonraki seviyeye taşır. Tek başına güçlüsün. Diğerleriyle birlikte Gold'sun.
Geriye dönük uyumlu Xbox 360 oyunları da dahil olmak üzere ayda 2 ücretsiz oyun edinin.
Eklentilerde ve tüketilebilir eşyalarda indirimlerin yanı sıra belirli Xbox Series X, Xbox One ve Xbox 360 oyunlarında özel indirimlerden yararlanın ve mağaza indirimleriyle %50'ye varan tasarruf edin.
Xbox Game Pass Ultimate'a geçin ve Xbox Live Gold'un tüm avantajlarının yanı sıra 100'ün üzerinde yüksek kaliteli konsol ve bilgisayar oyunundan yararlanın.
 

Xbox Live Gold Üyelik Satın Al, PindepaGO.com sitesinden nasıl satın alınır?

Sitemize giriş yaptıktan sonra oyunlar kategorisinde ''​Xbox Live Gold​”' sekmesine tıklayıp detayına ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz Xbox Live Gold paketini sitemize üye olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Xbox Live Gold Üyelik Satın Al nasıl yapılır ?

1. Adım: https://pindepago.com/-xbox-live-gold/  sayfasına giriş yapınız.
2. Adım: Almak istediğiniz Xbox Live Gold Üyelik miktarını belirleyip Satın Al yapınız.
3. Adım: Sepete eklenen ürününüze sepet iconuna tıklayıp ulaşınız ve ödeme yapmak istediğiniz ödeme methodunu seçerek alışverişinizi güvenle tamamlayınız. Tamamlanan Siparişinize Siparişlerim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Xbox Live Gold Üyelik Nereden alınır ?
Xbox Live Gold Üyelik satın almak, en ucuz Xbox Live Gold Üyelik fiyatları için PindepaGO. Güvenli Xbox Live Gold  Kartı , Xbox Live Gold Üyelik almak için PindepaGO web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

https://www.xbox.com/tr-TR/ adresinden üye girişi yapınız.

“Oyunlar” sekmesinden “Kodu Kullan” seçeneğini seçiniz.

PindepaGO.com’dan almış olduğunuz kodu girerek, işleminizi tamamlayınız.


 

Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi