Ücretsiz Oyun! Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War

 

Efsanevi bilim kurgu evreni Warhammer 40,000'in en sevilen strateji oyunlarından biri olan Gladius - Relics of War, Epic Games Store'da 23 Mart'a kadar ücretsiz olarak sunuluyor! Eğer strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız ve Warhammer 40,000 evrenine hayran iseniz, bu fırsatı kaçırmayın.

Gladius - Relics of War, taktiksel savaş oyunu deneyimini yoğun bir şekilde yaşatıyor. Oyuncular, Warhammer 40,000 evrenindeki dört farklı fraksiyon arasında seçim yaparak savaşa katılıyorlar. Her fraksiyonun kendine özgü bir oynanış stili, stratejik seçenekleri ve güçlü birimleri bulunuyor.


Warhammer 40000: Gladius - Relics of War Screenshot Pindepago

 

Oyuncular, kaynakları toplamak, binalar inşa etmek, birimleri eğitmek ve düşmanlarına karşı taktikler geliştirmek için çaba gösteriyorlar. Savaş alanında, farklı birimlerin avantajları ve dezavantajları göz önüne alınarak stratejik kararlar almak gerekiyor.

Gladius - Relics of War, Warhammer 40,000 evreninde geçen birçok hikayeyi ve karakteri de içeriyor. Oyuncular, evrenin derinliklerinde keşif yaparken, farklı karakterlerle etkileşim kurabilir ve hikayenin akışını değiştirebilirler.

 

Warhammer 40000: Gladius - Relics of War screenshot

 

Epic Games Store'da 23 Mart'a kadar ücretsiz olarak sunulan Gladius - Relics of War, her strateji oyunu severin kütüphanesinde yer alması gereken bir oyun. Eğer strateji oyunlarına meraklıysanız, Warhammer 40,000 evrenine ilgi duyuyorsanız veya sadece kaliteli bir oyun deneyimi arıyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın ve Gladius - Relics of War'ı kütüphanenize ekleyin!


2023-03-21
Whatsapp Destek Servisi