ITunes

ITunes
Apple Store iTunes Hediye Kartı 25TL
26 ₺
Apple Store iTunes Hediye Kartı 50 TL
51 ₺
Apple Store iTunes Hediye Kartı 100 TL
102 ₺
Apple Store iTunes Hediye Kartı 250 TL
256 ₺
Apple Store iTunes Hediye Kartı 500 TL
512 ₺
Apple Store iTunes Hediye Kartı 1000 TL
984.77 ₺

iTunes Hediye Kartı Nedir?

iTunes hediye kartları en yeni uygulamalar, oyunlar, filmler, müzik satın alımları ve daha fazlası işlemler için tercih edilebilen, farklı tutarlarda alternatifler sunan ön ödemeli kartlar olarak tanımı yapılmaktadır.

İTunes Hediye Kartı Ne İşe Yarar?

İTunes hediye kartı ne işe yarar sorusu günümüzde sıkça araştırılmaya başlanmıştır. Bu kapsamda bir iTunes Hediye kartı tercih edildiğinde, Apple kimliği bakiyesiyle uygulamalar, oyunlar, iCloud saklama alanı, Apple Music gibi abonelikler ve daha pek çok şeyin satın alma imkanı bulunmaktadır. Bir Android cihazda, hediye kartı kullanarak Apple Music aboneliği satın alınabilmektedir. Kredi kartı bulunmayan Apple kullanıcıları App Store’daki ücretli uygulamaları yükleyemeyeceğini düşünmektedir. Fakat Apple’ın kredi kartına sahip olmayan kullanıcıları için ‘iTunes Hediye Kartları’ bulunmaktadır.

Teknoloji mağazalarında temin edilebilen iTunes hediye kartları, genel olarak 14 haneli bir kod sayesinde kredi kartına gereksinim duyulmadan App Store’dan ücretli uygulamalar yüklenmesini, iTunes Store’dan müzikleri, filmleri indirmeyi ve uygulama içi satın alım yapılmasını desteklemektedir. iTunes hediye kartları Türkiye’de 25 ve 50 TL’lik olmak üzere iki türü bulunmaktadır.

İTunes Hediye Kartı İle Neler Satın Alınabilmektedir?

iTunes hediye kartı tercih ederek Apple kimliği bakiyesiyle alışveriş yapılabilme imkanı sunmaktadır. Uygulamalar, oyunlar, Apple Music veya iCloud+ gibi abonelikler ve daha fazlasının satın alınabilmektedir.

iTunes Hediye Kartı Nasıl Satın Alınmaktadır ?

1- https://pindepago.com/Itunes/ sayfasına giriş yapmak.

2-Almak istenilen iTunes Hediye Kartı miktarını belirleyerek Satın Al butonuna tıklamak.

3-Sepete eklenen ürüne sepet ikonuna tıklayıp ulaşmak ve ödeme yapmak istenilen ödeme yöntemini seçerek alışverişi güvenle tamamlamak. Tamamlanan siparişlere ise siparişlerim sekmesinden ulaşılmaktadır.

İTunes Hediye Kartı Nasıl Kullanılmaktadır?

İTunes hediye kartı satın alan bireylerin akıllarına takılan soru genellikle iTunes hediye kartı nasıl kullanılır sorusu olduğu gözlemlenmektedir. Bu kapsamda ilk olarak cihazda App Store’u açmak gerekmektedir. Daha sonra alt taraftan ‘Öne çıkanlar’ bağlantısına  tıklanması gerekmektedir. Öne çıkanlar sayfasında en alta inerek burada ‘Kodu Kullan’ yazısına tıklayarak faturanın üzerinde bulunan kod girilmektedir. Böylelikle işlem tamamlanmış olmaktadır.

Uygulamada "Hesap" bölümünden "Giriş Yap" sekmesine tıklayınız.

Bilgilerinizi girerek üye girişi yapınız.

Hesap bölümünden "Kodu Kullan" sekmesine tıklayınız.

Satın almış olduğunuz kodu girerek "Kodu Kullan" butonuna tıklayınız.

Yorum Yaz

Puan

Whatsapp Destek Servisi